ASPEKT, Božidara Turzonovová a Diana Athill sú OLD'S COOL!

Členka Činohry SND Božidara Turzonovová číta z memoárovej prózy britskej spisovateľky Diany Athill Niekde ku koncu. Knihu, v ktorej píše o starobe s ľahkosťou, no bez zľahčovania, Athill vydala ako 89-ročná. Najnovšiu publikáciu Knižnej edície ASPEKT predstavia prekladateľka a spisovateľka Jana Juráňová a vydavateľka Jana Cviková.

KEDY: sobota 5. október 2019, 15.00

KDE: Knižnica Kalinovcov, Pistoriho palác, Štefánikova 25, Bratislava

Podujatie sa koná v rámci medzigeneračného festivalu OLD'S COOL Bratislava 2019. Viac informácií o programe festivalu nájdete TU.

„Niežeby mi nikdy nevadilo, že mám k dispozícii len jeden život. Preto som tak veľa čítala, že ma tešilo vciťovať sa do iných životov a do mnohých lások som sa vrhala z rovnakého dôvodu...“ 

Diana Athill: Niekde ku koncu

Ak sa chcete dozvedieť viac o mieste konania, prečítajte si knihu Mojich 7 životov. Agneša Kalinová v rozhovore s Janou Juráňovou.

Na podujatí si obe knihy budete môcť zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

 

***

1717   1718

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia VÚB. 

 

 

Ako citovať tento článok:

red. ASPEKT, Božidara Turzonovová a Diana Athill sú OLD'S COOL! In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 13/09/2019. Získané 27/01/2023 - 09:32. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/aspekt-bozidara-turzonovova-diana-athill-su-olds-cool