Balíček kníh s podpisom slovenských autoriek

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych? Chcete rozšíriť knižnicu doma alebo v škole? Máte jedinečnú príležitosť získať balíček štyroch kníh pre deti aj dospelých.

Uršuľa Kovalyk: Travesty šou
Túto úspešnú zbierku krátkych próz môžete venovať s podpisom autorky. V každom príbehu nájdete originálne postrehy, nečakané zápletky, jasný postoj k životu, k ženám a ich osudom, iróniu, hravosť a aj neľútostný pohľad.

Jana Juráňová: Orodovnice
Ženy sú orodovnice. Alebo kradnú mužov iným ženám, alebo sú krkom, čo hýbe hlavou, i keď veľmi dobre vieme, že je ľahšie pohnúť čímkoľvek iným než takou hlavou. No a tie ostatné sú Orodovnice z románu Jany Juráňovej, ktorý získal Cenu Bibliotéky a dostal sa do finálovej desiatky literárnej ceny Anasoft litera. Knihu získate aj s podpisom autorky.

Jana Juráňová: Ježibaby z Novej Baby
V rozprávkach, ktoré sa v televízii opakujú každé Vianoce, nájdu deti ježibáb až, až. Ale len Ježibaby z Novej Baby od Jany Juráňovej žijú na sídlisku a riešia neobyčajnú kopu problémov. A ešte k tomu sa dokážu tváriť, že ony nič, ony mačky, čo len tak sliedia po kontajneroch. Aj deti môžu dostať knihu s vlastnoručným podpisom autorky (najmä deti vo veku od 6 do 11 rokov).

Kaat Vrancken: Jé, jé, je
Keď sa deti vypytujú na všetko možné – od lásky, cez bozkávanie až po osudy mŕtvych stromov, je najvyšší čas, aby si prečítali túto knižku od holandskej autorky Kaat Vrancken. Kniha je určená pre deti a ich dospelých, ktorí sa chcú spolu rozprávať o všetkých týchto zaujímavých veciach (najmä deti vo veku od 6 do 11 rokov).

Viac o balíčku kníh, ktoré teraz môžete získať za polovičnú cenu, sa dozviete TU.

Súvisiace odkazy: 
Ako citovať tento článok:

red. Balíček kníh s podpisom slovenských autoriek In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 13/12/2011. Získané 24/02/2024 - 09:41. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/balicek-knih-s-podpisom-slovenskych-autoriek