Predvianočné stretnutie s aspektovskými autorkami

Príďte sa v predvianočnom čase s nami začítať do najnovších publikácií Knižnej edície ASPEKT. Aspektovské autorky Jana Juráňová, Nóra Ružičková, Uršuľa Kovalyk a možno aj ďalšie :) budú čítať z kníh, ktoré sú súčasťou textového výberu Kalendárky 2013.

KEDY: utorok 11. decembra 2012, 18.00 hod.
KDE: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

Okrem iných do čitateľského denníka na tento decembrový večer zaradíme knihu pracovnej poézie a intímnej prózy práce & intimita Nóry Ružičkovej, mierne detektívnu mor(t)alitku Utrpenie starého kocúra Jany Juráňovej, román Uršule Kovalyk Žena zo sekáča a natlačený výber textov Baby Holej z www.aspekt.sk ASPEKTin. Máme pre vás pripravené aj špeciálne aspektovské tašky, ku ktorým dostanete špeciálnu farebnú nástennú Kalendárku 2013, ktorú spolu s diárom ilustrovala Lulu Mendelová.

 

 

557Realizované s finančnou podporou Úradu vlády SR v rámci dotačného programu Podpora a ochrana ľudských práv a slobôd. Za obsah tohto dokumentu je výlučne zodpovedné Záujmové združenie žien ASPEKT.

Ako citovať tento článok:

red. Predvianočné stretnutie s aspektovskými autorkami In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 30/11/2012. Získané 02/02/2023 - 08:04. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/predvianocne-stretnutie-s-aspektovskymi-autorkami