S Janou Juráňovou a Juliou Sherwood o knihe Mojich 7 životov

Pozvánka

Občianske združenie ZREJME, feministické vydavateľstvo ASPEKT a nízkoprahové denné centrum DOMEC Vás pozývajú na stretnutie venované knihe Mojich 7 životov. Agneša Kalinová v rozhovore s Janou Juráňovou.
Zhovárať sa budeme so spoluautorkou knihy Janou Juráňovou a dcérou Agneše Kalinovej, Juliou Sherwood. Moderovať bude Dušo Martinčok.

Podujatie sa uskutoční v utorok 28. mája o 17:00 v Domci na Mýtnej 33, ktorý je jednou z lokalít Stanice Záhreb – nomádskeho medzigeneračného kultúrneho centra.

Kniha zachytáva novodobé dejiny Slovenska vtesnané do životného príbehu inšpirujúcej ženy, známej tváre Kultúrneho života a Slobodnej Európy – novinárky, redaktorky, prekladateľky a filmovej i politickej publicistky Agneše Kalinovej. Rozhovor práve vychádza v treťom vydaní v Knižnej edícii ASPEKT.

Počas večera vystúpia s hudobným programom členovia Preßburger Klezmer Band, Juraj Adamuščin a Valér Miko.

Na podujatí si môžete zakúpiť knihu za výhodnú cenu.

 

***

1693   1694       1695

 

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, Nadácia VÚB (v rámci projektu Ako sa rok 1989 stretáva s našou súčasnosťou) a Nadace VIA.

Ako citovať tento článok:

red. S Janou Juráňovou a Juliou Sherwood o knihe Mojich 7 životov In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 17/05/2019. Získané 25/02/2024 - 06:26. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/s-janou-juranovou-juliou-sherwood-o-knihe-mojich-7-zivotov