Vianočný darček od Aspekťáčok

Máme pre vás darček. Špeciálny, krásny, ekologický, užitočný, estetický, veselý, môžete ho používať vonku aj vnútri, v zime aj v lete. Je to plátenná taška s obrázkom výtvarníčky Lulu Mendelovej.
Tašku v hodnote 3 € dostanete zdarma ku každej objednávke kníh Knižnej edície ASPEKT v hodnote minimálne 7 €. Navyše, ak si objednáte akúkoľvek knihu Jany Juráňovej, autorka vám do nej môže napísať osobné venovanie.
Takto môžete nakúpiť fajn čítanie pre svojich drahých a ešte dostanete darček aj vy :)

Knihy si objednajte mailom na adrese administrativa(zavinac)aspekt(bodka)sk. Ak si želáte špeciálne venovanie, jeho znenie napíšte do mailu. Ak vám máme knihy poslať poštou a chcete ich dostať do Vianoc, posielajte objednávky do 18. decembra. Vianočný balíček si však môžete vyzdvihnúť aj v ASPEKTE – pošlite nám objednávku mailom, my vám knihy pripravíme a môžete si pre ne prísť do 18. decembra:
pondelok, streda, piatok: od 10.00 do 15.00
utorok, štvrtok: od 10.00 do 19.00

Veselé, veselé, veselé od Aspekťáčok.

Ako citovať tento článok:

red. Vianočný darček od Aspekťáčok In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 05/12/2013. Získané 16/07/2019 - 10:27. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/vianocny-darcek-od-aspektacok