Vyhrajte balíček kníh Uršule Kovalyk

Viete, ako sa volá hlavná postava románu Žena zo sekáča? Odpovedajte do utorka 31. mája a vyhrajte tri knihy Uršule Kovalyk. Súťaž nájdete TU.

Ale keď som sa v jedno ráno zobudila s tehotným bruchom a dívala sa na muža, ktorý spí vedľa mňa, došlo mi to. „Na celý život“ a „ty si moja víla“. Došlo mi to, keď sa opýtal, prečo nemáme doma horčicu a kedy už niečo normálne uvarím. A odrazu sranda prestala.
Neverné ženy neznášajú vajíčka

„Ty si žena s malým ž?“ podpichujem Paulu. „Ja som žena s obrovským klitorisom, aj to mi raz povedal: ty máš ale obrovský klitoris, to nie je NORMÁLNE! Vtedy ma tak rozzúril, že som doňho hodila lampu."
Travesty šou

Poslednú možnosť odsťahovať sa do Veľkého mesta som si nechala pre istotu na záver. Šla som na to špeciálnou vylučovacou metódou. Vylúčila som hlúposti. A tak mi ostala jediná možnosť. Pretože nakoniec musíš niečo robiť. A ak nerobíš, donekonečna sa ťa na to pýtajú: „Čo vlastne robíte? Kde pracujete?" Otázky, ktoré mi kladú ľudia pri prvom stretnutí. Nikto sa ťa neopýta, aký máš politický názor, alebo čo sa ti snívalo.
Žena zo sekáča

Ako citovať tento článok:

red. Vyhrajte balíček kníh Uršule Kovalyk In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 25/05/2011. Získané 18/11/2019 - 20:44. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/vyhrajte-balicek-knih-ursule-kovalyk