Z ASPEKTU rovno pod stromček

Rok nás obehol a zase si lámeme hlavu nad tým, komu čo pod Vianočný strom. Ale my už trochu tušíme: komu – VÁM, čo – KNIHY, aké – ASPEKTOVSKÉ. Máme pre vás totiž pripravený Vianočný balíček kníh Jany Juráňovej.

Ak si teraz objednáte autorkinu najnovšiu knihu Nevybavená záležitosť za 5 €, dostanete zľavu na ďalšie knihy Jany Juráňovej Žila som s Hviezdoslavom a Orodovnice – každú si môžete objednať za 2,50 €. Na jednej knižke tak ušetríte v porovnaní s bežnou cenou v ASPEKTE viac ako 2 €, v porovnaní s cenou v kníhkupectvách viac ako 4 €.

Vianočná špecialita – všetky tri knihy môžete na želanie dostať aj s podpisom autorky a špeciálnym venovaním. Veď čo je lepšie ako skvelý darček s osobným venovaním pre vás či vašich blízkych?

Vianočný balíček kníh Jany Juráňovej
Knižná novinka Nevybavená záležitosť  5 €
Kniha z finálovej desiatky Anasoft litera Žila som s Hviezdoslavom 2,50 €
Kniha z finálovej desiatky Anasoft litera Orodovnice 2,50 €
+ venovanie na želanie zdarma :)

Knihy si objednajte mailom na adrese administrativa(zavinac)aspekt(bodka)sk. Ak si želáte špeciálne venovanie, jeho znenie napíšte do mailu. Ak vám máme knihy poslať poštou a chcete ich dostať do Vianoc, posielajte objednávky do 18. decembra. Vianočný balíček si však môžete vyzdvihnúť aj v ASPEKTE – pošlite nám objednávku mailom, my vám knihy pripravíme a môžete si pre ne prísť do 18. decembra:

pondelok, streda, piatok: od 10.00 do 15.00
utorok, štvrtok: od 10.00 do 19.00

Veselé, veselé, veselé od Aspekťáčok.

Ako citovať tento článok:

red. Z ASPEKTU rovno pod stromček In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 05/12/2013. Získané 19/07/2019 - 10:13. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/z-aspektu-rovno-pod-stromcek