Deň otvorených v knižnici ASPEKTU

V stredu 25. septembra vás budú od 12.00 do 19.00 za otvorenými dverami knižnice ASPEKTU čakať skvelé knižky, ešte lepšie výhry, zaujímavé diskusie, provokatívne čítanie z pripravovanej knihy, káva, čaj a vtipy, ktoré nemusia byť vždy až tak smiešne. Ak chcete byť medzi prvými, čo si vypočujú úryvok z jedinečného (a zatiaľ jediného) rozsiahlejšieho slovenského prekladu svetoznámej autorky bell hooks, ak vás zaujíma čo je to vlastne ten sexizmus a ako sa prejavuje v jazyku alebo chcete vedieť ako funguje knižnica ASPEKTU a čo všetko možno nájsť na webových stránkach www.aspekt.sk a archiv.aspekt.sk, neváhajte prísť a počúvať, pýtať sa, pozerať.

Presný program zverejníme už čoskoro.
 

Podujatie sa realizuje s finančnou podporou Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky v rámci dotácie na podporu rodovej rovnosti. Za obsah tohto dokumentu i podujatia zodpovedá výlučne Záujmové združenie žien ASPEKT.

Ako citovať tento článok:

red. Deň otvorených v knižnici ASPEKTU In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 02/09/2013. Získané 05/06/2023 - 16:37. Dostupné na http://aspekt.sk/content/aspektin/den-otvorenych-v-kniznici-aspektu