ASPEKTovské ňjúvinky 9/2013 „Dúhový PRIDE Bratislava 2013“

ASPEKT podporuje Dúhový PRIDE Bratislava 2013, Pridajte sa k tímu Dúhového PRIDE, Sprievodné podujatia Dúhového PRIDE 2013, Deň otvorených dverí v knižnici ASPEKTU.

Prinášame ňjúvinky – informácie o novinkách na www.aspekt.sk: o zaujímavých článkoch vo webzine ASPEKTin, o nových knihách v knižnici ASPEKTU a o ďalších informáciách z našich webových rubrík aj ASPEKTovských priestorov.

+

ASPEKT podporuje Dúhový PRIDE Bratislava 2013 V sobotu 21. septembra už po štvrtý raz vyjdeme do ulíc na podporu ľudských práv lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych ľudí, v tomto roku aj v sprievode alegorických vozov.

+

Pridajte sa k tímu Dúhového PRIDE Aj v tomto roku sa môžete stať súčasťou pochodu Dúhový PRIDE Bratislava a pomôcť pri jeho organizácii. Pridajte sa k organizačnému tímu ako dobrovoľníčky a dobrovoľníci a podieľajte sa na činnosti, ktorá nie je namáhavá a jej výsledok je hneď hmatateľný.

+

Sprievodné podujatia Dúhového PRIDE 2013 Do Dúhového PRIDE Bratislava 2013 zostáva necelý týždeň, a to týždeň nie hocijaký, ale plný rôznorodých sprievodných podujatí. Navštívte kultúrne podujatia, zapojte sa do workshopov a diskusií o ľudských právach LGBTI ľudí.

+

Deň otvorených dverí v knižnici ASPEKTU Niekde otvárajú školy, niekde okná a inde dvere. My privítame nový školský rok aj Dňom otvorených dverí v knižnici ASPEKTU. Na stredu 25. septembra sme pripravili bohatý program, ktorý zabaví i podučí a určite nám všetkým spríjemní deň. Buďte medzi prvými, čo si vypočujú úryvok zo slovenského prekladu jedinečnej knihy Feminism Is for Everybody: Passionate Politics svetoznámej autorky bell hooks.

 

***
Budeme rady, ak pre Vás budú ASPEKTovské ňjúvinky vítaným zdrojom informácií a upozorníte na ne ďalšie a ďalších, ktorí by o ich zasielanie mali záujem. Ak si neželáte, aby sme Vám ASPEKTovské ňjúvinky zasielali, pošlite prosím prázdny e-mail na adresu administrativa(zavinac)aspekt.sk, v predmete uveďte UNSUBSCRIBE.
*****
Feministická vzdelávacia a publikačná organizácia ASPEKT, Mýtna 38, 811 07 Bratislava,
02 5249 1639 , aspekt(zavinac)@aspekt.sk, www.aspekt.sk

*****

Realizované s finančnou podporou Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v rámci dotácie na podporu rodovej rovnosti zameranej na dosiahnutie rodovej rovnosti a podporu uplatňovania zásady rovnakého zaobchádzania na základe pohlavia alebo rodu.