Zľavy na knihy pre deti a ich dospelých

Ponúkame knihy pre deti vo výhodných zľavách.

 

 

Kniha Jé, jé, jé holandskej spisovateľky Kaat Vrancken skrýva mnohé zaujímavosti, napríklad, prečo sme niekedy šťastní a inokedy nie, prečo mamina trošilililinku klame, aký je osud mŕtveho stromu a mnohé ďalšie. Obyčajný príbeh Janky je naplnený všeličím novým, čo prináša ďalší a ďalší deň. Vhodné pre deti od 7 rokov.

Cena po zľave: 1,00 Eur (pôvodná cena 6,31 Eur) 

 

 

 

 

V knihe Iba baba autorky Jany Juráňovej sú príhody Justínky zvanej aj Sojka vždy spojené s dospievaním. Svet prestáva byť jednoduchý a ešte aj dôverne známe rozprávky sa zrazu prevrátili naruby. Vhodné pre dievčatá a chlapcov od 10 rokov.

Cena po zľave: 1,00 Eur (pôvodná cena 2,29 Eur)

 

 

 

 

Knihu Minka a Pyžaminka napísala známa spisovateľka Jaroslava Blažková. Dobrodružstvá hlavných hrdiniek umožňujú deťom nazrieť do fantazijného sveta veselých a neobyčajných udalostí a sú sprevádzané nádhernými ilustráciami Andreja Augustína. Vhodné pre deti od 7 rokov.

Cena po zľave: 3,00 Eur (pôvodná cena 7,00 Eur)

 

... a ešte jedna skvelá kniha pre dospelých – dôležitý príspevok k premýšľavej rodovo citlivej výchove:

 

Typické dievča? Denník o prvých troch rokoch života

Marianne Grabrucker prvé tri roky po narodení dcéry podrobne zapisovala príhody a situácie, ktoré spolu zažívali, pretože jej záležalo, aby Hanka dostala v živote pestrejšie možnosti, než len byť „dobrým a pekným dievčatkom“. Jej denník sa stal významným zdrojom poznania o rodovo špecifickej výchove detí pre laickú i odbornú verejnosť.

Cena po zľave: 3,00 Eur (pôvodná cena 7,97 Eur) 

 

 

Pri nákupe kníh nad 3 eurá dostanete v prípade záujmu bezplatne  knihy, ktoré sa venujú prevencii sexuálneho zneužívania detí:

                                                

Veľké a malé NIE  a Dotyky nie sú na rozkaz (vymaľovánka)

(Stačí, ak do objednávky uvediete jeden z týchto titulov, resp. oba.)

 

K cene kníh sa pripočíta poštovné. Ak chcete ušetriť na poštovnom (ktoré je pri zasielaní na dobierku podstatne vyššie), odporúčame, aby ste si svoj nákup predplatili na našom bankovom účte. Údaje potrebné pre bankový prevod vám zašleme po odoslaní objednávky. Knihy si môžete objednať online alebo mailom na adrese administrativa(zavinac)aspekt(bodka)sk.

 

Ako citovať tento článok:

red. Zľavy na knihy pre deti a ich dospelých In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 09/08/2017. Získané 24/02/2024 - 15:26. Dostupné na http://aspekt.sk/node/2836