Online diskusia o prístupe k službám reprodukčného zdravia (nielen) počas pandémie

 

Pozývame na online podujatie o prístupe k službám reprodukčného zdravia (nielen) počas pandémie.

KEDY: v nedeľu 21. 11. 2021 o 18.00 hod.

KDE: online

Feministické a ľudskoprávne organizácie po celom svete upozorňujú, že pandémia a opatrenia na zastavenie jej šírenia vážne ohrozili reprodukčné a sexuálne zdravie žien. Aká je situácia na Slovensku? Začali sa problémy v tejto oblasti až s nástupom korony? Ako súvisia so spoločenským hodnotením práce v oblasti starostlivosti?

Feministická organizácia ASPEKT pozýva na diskusiu o najnovších zisteniach o dostupnosti pôrodnej starostlivosti a bezpečných interrupcií na Slovensku. Diskutovať budú Janka Debrecéniová z organizácie Občan, demokracia a zodpovednosť a Adriana Mesochoritisová z organizácie Možnosť voľby. Moderuje Zuzana Maďarová.

Podujatie si môžete pozrieť online na facebookovej stránke ASPEKTU, aj keď túto sieť nepoužívate.

 

 

***

1876

Diskusia je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah výlučne zodpovedá organizácia ASPEKT.

 

Ako citovať tento článok:

red. Online diskusia o prístupe k službám reprodukčného zdravia (nielen) počas pandémie In ASPEKTin - feministický webzin. ISSN 1225-8982. Uverejnené 17/11/2021. Získané 30/03/2023 - 04:33. Dostupné na http://aspekt.sk/node/3374